27. 03. 2018

Sponzorujeme konferenci Primetime for…Big Data 2018

Náš R&D ředitel Honza Janča přednášel o hlavních myšlenkách naší platformy a zkušenosti našeho klienta Kärcher s výkonem cílení na konkrétní uživatele českého internetu podle jejich chování v eCommerce, co si čtou a co vyhledávají. Organizátoři komentovali Honzovu přednášku takto:

„Člověk je zatím nenahraditelný“

Další česká firma Colpirio zase využívá analýzu dat pro společnost Kärcher. Umožňuje behaviorální cílení webové reklamy v ČR a SR na základě vlastní technologie a analýzy návštěvnosti a obsahu webových stránek. Segmentace vytvořená na základě chování umožňuje předpovídat, o co by mohli mít uživatelé zájem. „Zpracování jazyka umí AI dobře, rozpoznávání obrázku také. Pomáhá nám analyzovat webové stránky, člověk podle toho může udělat hypotézy, AI je pak ověří. Datovou analýzou získáte 80 % bohatství, AI vám pak dodá 20 % navíc,“ uvedl Jan Janča, R&D Director společnosti Colpirio.

Celá prezentace našeho kolegy Honzy Janči:

Děkujeme organizátorům Blue Events za pozvání. Děkujeme i našemu milému klientovi Kärcher, který nám dovolil zveřejnit některá data o jeho úspěšných kampaních v Colpirio.