10. 12. 2017

Nový on-line reporting s Behaviorálními profily

Je fascinující vidět jak se vyvíjí reporting Colpirio, protože nakonec reporting je místo, kde se náš klient dozví kdo jsou jeho zákazníci. V první ukázce vidíte konkrétní report behaviorálních profilů návštěvníků webu klienta z naší Colpirio kampaně. Podle aktuálních zájmů návštěvníků, které tvoříme z navštívených kategorií v eShopech, můžeme přesně cílit reklamu našich klientů.

Druhá ukázka je také z reálné kampaně a vysvětluje inzerentovi jaké značky jeho návštěvníci milují. Proč to potřebujeme vědět? Pochopíme více naše návštěvníky a můžeme například navázat spolupráci s jejich nejoblíbenější značkou v co-marketingu. Také to hovoří o vkusu a zaměření našich zákazníků. V neposlední řadě nám to může napovědět o jejich cenové senzitivitě.

Podívejme se na rozdílné zájmy a nákupní chování vašich návštěvníků podle pohlaví. Takto přesné profily nám pomohou při cílení a look-a-like profilování v naší databázi více jak 7,2mil. unikátních profiklů v ČR.

Nejen aktuální nákupy, ale i témata o kterých právě čtou vaši návštěvníci jsou důležitá pro cílení pro behaviorálních profilů. Další využití je v kontextovém cílení, které může zvýšit svoji důležitost pokud navržené ePrivacy bude aplikováno plošne v EU a bude znemožněno nasazování cookie 3tích stran. Dnes zpracováváme přes 35 000 událostí každou sekundu a to v reálném čase. Dokážeme tak velmi rychle reagovat na náladu uživatelů a na jejich aktiální zájem o dané téma.

Reálná ukázka Coplirio reportingu z již proběhlé kampaně. Veškeré důležité ukazatele máte hned k dispozici. Můžete si zvolit různé typy reportů podle učelu využití.

Toto je jedna z unikátních vlastností Colpirio. Umíme zjistit z významného vzorku prodejů v on-line změnu market-share značky / produktu a jeho konkurentů. V ukázce je vidět, jak se během kampaně mění market-share značek. Je to jeden z unikátních parametrů jak hodnotit brandové kampaně nebo kampaně na nově uvedené výrobky na trh.

Na závěr, pokud vás zajímá jak vypadá poslední verze reportingu, tak se podívejte na tuto ukázku. Reporting stále vylepšujeme především zobrazujeme v souvislostech data, které v Colpirio máme. Data by vždy měla být zobrazena, aby dávala smysl nejen marketingu, ale i obchodu. Vždyť informace o vašich návštěvnících pomohou celé firmě se více dozvědět, kdo se zajímá o vaše služby a produkty.