• Full-time

Product Manager – !!! Obsazeno !!!

Místo: Praha/Brno

Máme řešení cílených kampaní, které sbírá v reálném čase data o chování uživatelů internetu, buduje unikátní profily a pomocí umělé inteligence a prediktivních modelů doporučuje místo, reklamu a cenu za zobrazení reklamy pro každého unikátního uživatele. To vše v reálném čase a s co největší přesností. Našimi klienty jsou velké blue chip společnosti, které zobrazují reklamu jen těm uživatelům, kteří jsou svým chováním vhodní pro jejich produkty.

Pokud chcete zkusit prudce se rozvíjející obor umělé inteligence v personalisované on-line reklamě, pak se spojte s námi, využíváme nejmodernější technologie a máme jeden z nejlepších týmů v regionu na Big Data.

Hledáme:

 1. Zkušenosti: Seniorní produkťák se zkušeností tvorby technologie pro on-line marketing, má kontakty v on-line marketing komunitě a je v ní respektován.
 2. Nadšení: Naše kultura je nadšení pro technologie a big data v on-line marketingu, neřídíme se pracovní dobou, řídíme se úspěchem.
 3. Rozhled: Je těžké uřídit vývoj produktu, znát konkurenty, znát potřeby klientů a k tomu potřebujete širší rozhled.
 4. Vzdělání: V našem oboru je třeba být na stejné úrovni diskuze s našimi vědci a inženýry a naše zkušenost nás naučila, že vaše univerzitní vzdělání tomu velmi napomůže.
 5. Jazyky: Ne programovací, ale světové, především angličtina je základem pro rozhled a čerpání znalostí z trhu, který nyní je sice ČR a SR, ale skvělá inspirace je v US/UK.
 6. Něco navíc: Zkušenosti s RTB, s AdServingem, s Big Data technologiemi, zkušenosti s metodologiemi na vývoj produktů (Nail It Then Scale It, SCRUM, DSDM apod.).

Náplň práce:

Nebudete na to sám/a, protože vaším týmem je celý board firmy, ale:

 1. Budete dávat produktu tvar, tzn. definovat skutečné features, které je třeba vyvinout. Bude třeba rozumět definici produktu, jeho pozici na trhu, jak plní očekávání trhu / klientů, jaké benefity mu přináší.
 2. Budete prioritizovat vývoj, tedy je třeba rozumět co daný vývoj přináší našemu businessu v co nejkratší době a co to znamená pokud odložíme daný vývoj a změníme prioritu.
 3. Budete definovat kritéria, kdy je daná fáze dokončena. Budete znát prahové hodnoty vlastností produktu. Definujete jak přesné mají být výstupy.
 4. Sleduje a komunikuje stav vývoje produktu na obchod a akcionáře. Klíčové je udržovat znalost mezi obchodem a vývojem co je k dispozici pro klienty a jak to přesně funguje.
 5. Úzce spolupracujete s projektovým manažerem a vedoucím vývoje, aby se stále pracovalo co bylo schválené a šlo se za cílem dané etapy. Fokus je pro každou firmu klíčový, stejně tak pro nás.
 6. Komunikujete se zákazníky a sbíráte jejich názory na produkt a na naše plány vývoje.

Nabízíme:

 1. full time zaměstnání
 2. HPP smlouva / manažerská smlouva
 3. velice zajímavou práci v kolektivu odborníků v oboru
 4. výkonnostní odměny v závislosti na výsledku
 5. zázemí stabilní rychle rostoucí společnosti
 6. rozšíření know-how využití Big Data v marketingu, umělé inteligence a reklamních platforem
 7. být součástí velké změny na on-line reklamním trhu a vést tuto změnu
 8. 5 týdnů dovolené
 9. maximální podporu boardu
 10. individuální podmínky (např.opce)

Colpirio.com je společný projekt 3 stabilních společností, které jsou jedničkou ve svých oborech podnikání v regionu – AdServing, Big Data a On-line marketing. Colpirio je mezinárodní společnost působící v ČR, SR, Polsku a Itálii. Její předností je tým datových vědců, reklamních specialistů, kteří vyvinuli datovou platformu pro doporučování cílené reklamy na internetu. Našimi klienty jsou velké a střední společnosti, digitální agentury, které preferují cílenou a personalisovanou reklamu. V platformě máme jen v ČR přes 7mil. unikátních profilů a jejich chování, nákupní zvyklosti, zájmy a další socio-demo data, které v reálném čase zpracovávají prediktivní modely. Colpirio.com působí v rychle rostoucím oboru a má ambice se stát lídrem v této oblasti. Více na www.colpirio.com.

Kontakt:
Vladan Hejnic, CEO Colpirio.com s.r.o., vladan.hejnic@colpirio.com, Tel.+420 775602668

Máte zájem o tuto pozici? Mám zájem, abyste mě kontaktovali.